plane iconJednosmerná
plane iconSpiatočný
plane iconIná
Z
Viedeň (VIE)
Do
|Iné spiatočné letisko?
Kód letiska / názov mesta
Dátum odletu
SO | 10.06.2023
Dátum návratu
SO | 17.06.2023
Možnosti
1 cestujúciEKONOMICKÁ
Všetky aerolínie
Tolerancia:
-
+
0 dní
Všetky aerolínie
Tolerance:
-
+
0 dní
> ¯

NOVINKY

 
25. 09. 2012
Nová linka z Popradu
Poľská letecká spoločnosť Eurolot uvádza novinku tohoročnej zimnej sezóny a to linku Poznan - Poprad, ktorá začne premávať od 22.decembra 2012, každú sobotu.
 
 
14. 09. 2012
Meet the Dreamliner
LOT Poľské aerolínie sú pyšné, že ako prvá európska letecká spoločnosť ponúka svojim pasažierom nové pohodlie počas letu. Totiž od 16 januára 2013 bude na linku Waršawa - Chicago nasadené najmodernejšie lietadlo na svete a to Boeing B-787 Dreamliner. Ďalšou diaľkovou trasou, na ktorú bude nový Dreamliner nasadený, bude linka Waršawa-Toronto. Prvý let sa uskutoční 1. februára. O dva dni neskôr, 3. februára nasleduje linka Waršawa – New York, a od 3. marca to bude linka Waršawa – Peking.
 
 
27. 06. 2012
Letecké spoločnosti skracujú dobu garancie ceny letenky.
Od 26.6.2012 letecké spoločnosti uplatnili nové nastavenia v systéme. Letecké spoločnosti skrátili dobu garancie ceny rezervovanej letenky.Preto odporúčame rezervované letenky uhradiť čo najrýchlejšie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme pri rezervácií leteniek.
 
 
14. 06. 2012
Nové terminály na letisku vo Viedni a v Bratislave
Obe letiská práve v týchto dňoch predstavujú svoje nové terminály. Dvanásť rokov a stovky miliónov eur potrebovala Viedeň na vybudovanie tohto terminálu. Podľa manažérky, ktorá nám robila na letisku sprievodkyňu, je štyritisíc zamestnancov letiska na nový terminál veľmi hrdých. Ide najmä o maximálne skrátenie času na vybavenie cestujúceho. Keďže Viedeň je aj významné prestupové letisko, tri podlažia terminálu umožňujú udržať čas na prestup medzi jednotlivými letmi na 25-tich minútach, bez toho aby pasažier často menil čo i len poschodie. A do toho luxus. Z viedenského letiska sa stalo jedno veľké nákupné centrum. Na bratislavskom letisku tiež dokončujú nový terminál. Bratislavský terminál vyjde na asi 130 miliónov eur. Jeho prvá odletová časť už funguje, o dva týždne bude hotová aj príletová časť spolu s centrálnou bezpečnostnou kontrolou. Slávnostné ukončenie terminálu sa nesie aj v znamení výstavy repliky lietadla, na ktorom havaroval generál Štefánik
 
 
14. 06. 2012
41 dovolenkových destinácií s odletom z Bratislavy!
Exotické novinky Dubaj, kenská Mombasa či portugalská Madeira obohatili tohtoročnú ponuku dovolenkových zájazdov z bratislavského letiska.Po úspešnej minuloročnej charterovej sezóne, s medziročným nárastom počtu vybavených cestujúcich v priemere až o 15 % v júli až septembri, sa ponuka na toto leto vyšplhala na 41 cieľov.Po dlhšej prestávke sú opäť v ponuke destinácie Cagliari (Taliansko), Tabarka (Tunisko), Bodrum, Dalaman a Izimir (všetky Turecko).
 
 
28. 05. 2012
Lufthansa začne lietať do Rotterdamu
Nemecká letecká spoločnosť začína na jeseň lietať do Rotterdamu. Nová pravidelná linka bude prevádzkovaná dva krát denne z Mníchova. Ceny spiatočných leteniek začínajú na 99 Eur.
 
 
18. 04. 2012
Všetky deti budú potrebovať vlastný pas
Od 26. júna 2012 budú musieť všetky deti (bez ohľadu na vek) pre cesty do zahraničia disponovať vlastným cestovným pasom. Ustanovuje tak NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 444/2009 zo 28. mája 2009. Doteraz platilo, že deti do piatich rokov pas nepotrebovali, mohli byť zapísané do cestovných pasov svojich rodičov. No od júna sa to zmení. Má totiž vstúpiť do platnosti zásada jedna osoba - jeden pas. Nariadenie sa však nevzťahuje na pasy vydané pred týmto dátumom, kde je dieťa už zapísané. Rodičia s deťmi budú môcť takto cestovať s dieťaťom, až kým nedovŕši päť rokov.
 
 
18. 04. 2012
Poľské areolínie LOT zvyšujú povolenú váhu batožiny
Poľské aerlínie LOT oznámili prechod na kusový systém prepravy batožiny cestujúcich. Nový systém bude zavedený od 1 mája 2012 a má platiť na všetkých medzinárodných a vnútroštátnych letoch spoločnosti. Nové podmienky tak prinesú cestujúcim navýšenie povolenej váhy zapísanej a príručnej batožiny.
 
 
05. 04. 2012
Eva Air sa pripojí k Star Alliance
Star Alliance minulý týždeň oznámila, že rada riaditeľov jednomyseľne prijala žiadosť Eva Air o členstvo v aliancií. Členstvo Eva Air v Star Alliance zlepší postavenie airoliníí, im cestujúcim tak ponúkne výhody ľahšieho cestovania a prepojenie s vernostnými programami členských aeroliniek.
 
 
03. 04. 2012
Máme pre Vás vačšieho macka :)
Pretože leteckej spoločnosti Korean Air na veľkosti záleží, tak pre Vás pripravila niečo oveľa vačšie ako Jumbo. Do Soulu teraz možete letieť z Franfurktu na obrovi A380 a pritom cena letenky pre odlet z Prahy do Soulu s prestupom vo Franfurkte ostáva. Bližšie informácie Vám radi ponúkneme v Liptour CK.